Nástroj na automatizované cenové ponuky pre veľké firmy aj malých živnostníkov

Živnostník
Malá / stredná spoločnosť
Korporát
Vizuálny editor

Vytvorte si vlastný cenový kalkulátor, rýchlo a jednoducho

Nepotrebujete poznať programovací jazyk ani byť zdatný technológ aby ste vedeli používať Bondly. Náš konfigurátor cenových ponúk je navrhnutý tak, aby umožnil každému vytvoriť kalkulátor na mieru za pár minút.

Zostavte si vlastný kalkulátor z preddefinovaných šablón alebo si ho vyskladajte od základu podľa vašich požiadaviek.

Feature | Bondly
Zdieľanie

Zdieľajte svoje cenové ponuky v rôzných formátoch

Formulár odhadu môžete zdieľať so svojimi klientmi ako verejný odkaz alebo vložiť formáty (napríklad bannery, kontextové okná, toast bary) na webovú stránku vašej spoločnosti jednoducho a jednoducho.

Feature | Bondly
Notifikácie

Buďte v obraze, vďaka okamžitým notifikáciám

Kalkulačka zhromažďuje meno zákazníka, kontaktné informácie ako e-mail, telefón (voliteľné) a dostáva e-mailové upozornenia po odoslaní odpovedí. Zahrňte odhadovanú cenovú ponuku ako prílohy. Formulár odhadu môžete zdieľať so svojimi klientmi ako verejný odkaz alebo vložiť formáty (napríklad bannery, kontextové okná, toastové panely) na webovú stránku vašej spoločnosti jednoducho a jednoducho.

Feature | Bondly
Manažment

Spravujte obchodné prípady v jednoduchom rozhraní alebo si pripojte vaše CRM

Svojich potenciálnych zákazníkov môžete spravovať jednoduchšie v našom systéme predaja. Každý potenciálny zákazník má stav (nový, predaj, výhra, strata) pre lepšiu transparentnosť vášho predaja.

Ak chcete používať svoj vlastný CMS, pomocou našich integrácií si môžete jednoducho nastaviť odber potenciálnych zákazníkov.

Feature | Bondly
Analýza

Rozhodujte sa na základe dát vďaka ich analýze

Zobrazte a analyzujte potenciálnych zákazníkov pomocou prehľadov služby Analytics (ako je miera otvorených zákazníkov, stratení vs. získaní potenciálni zákazníci, miera dokončenia, priemerný čas dokončenia, zdroj návštev atď.), ktoré vám pomôžu hlbšie pochopiť vašu výkonnosť a optimalizovať pre lepšie konverzie.

Pomocou vlastných filtrov môžete tiež analyzovať všetky údaje odpovedí v jednej jednoduchej tabuľke.

Feature | Bondly
Bezpečnosť

Vaše dáta sú s Bondly v bezpečí

Vaše súkromie je pre nás dôležité. Používame moderné technológie a najnovšie bezpečnostné štandardy, ktoré pomáhajú udržiavať vaše dáta v bezpečí.

SSL šifrovanie
Naše formuláre sú pred odoslaním na naše servery chránené 256-bitovým SSL štandardom. Certifikát SSL zaručuje, že všetky údaje a kontaktné informácie zostanú v bezpečí.
reCAPTCHA
V našich kontaktných formulároch používame kontrolu prístupu, ktorý zabezpečuje, že všetky odpovede pochádzajú od skutočných ľudí, nie od spamu alebo robotov.
Firebase
Všetky vaše údaje sú uložené v modernej platforme Firebase od spoločnosti Google. Firebase je certifikovaný podľa noriem ochrany súkromia a bezpečnosti ISO 27001, SOC, GDPR, CCPA.
Správa používateľov
Iba vy rozhodujete kto má k vášmu účtu, formulárom a dátam prístup. Vrátane používateľských rolí a v rámci vašich zásad o ochrane osobných údajov.
Zálohovanie a obnova
Automatické denné zálohy vašich dát používame ako prevenciu pred prípadnou stratou dát v dôsledku bežných udalostí.

A ďalšie praktické funkcie

Dizajn na mieru

Ste väčšia firma a chete aby kalkulátor korešpondoval s vašou vizuálnou identitou? Ozvite sa nám a naši šikovný kolegovia vytvoria vizuál podľa vašich predstáv. Šablóny pre každú firmu.

Šablóny pre každú firmu

Vyberte si jednu zo šablón vhodnú pre typ vášho biznisu. Od účtovných služieb, cez marketing, až po výrobnú firmu. Preddefinované šablóny vám ušetria ešte viac času.

Integrácie (už čoskoro)

Vďaka API dokážeme prepojiť vaše vlastné CRM alebo interný systém, tak aby ste všetky získané dáta o cenových ponukách a nových klientoch čo najefektívnejšie zúročili pri vašich obchodných prípadoch.