Rôzne podnikateľské príbehy ale jeden spoločný ciel

Výsledky:
N/A zvýšená konverzná miera
-1,5 hod. ušetrený čas na dopyt od klienta
90% kvalitnejšie leady
So službu Bondly sme zlepšili proces tvorby predbežných cenových ponúk pre potencionálnych klientov. Implementáciou tejto služby sme dosiahli, že proces tvorby cenovej ponuky na vedenie účtovníctve je rýchlejší a efektívnejší. Bondly umožňuje potencionálnemu klientov možnosť získať predbežnú ponuku ihneď po vyplnení základných údajov, ktoré sú nevyhnutné pre necenenie. Všetky cenové ponuky sa zhromažďujú vo webovom rozhraní spolu so všetkými relevantnými údajmi a tu si môžete jednotlivé cenové ponuky aj jednoducho manažovať. Celý systém Bondly je jednoducho rýchly a prehľadný.
Company logo
Rastislav Pohanka Konateľ v Duofin
Výsledky:
+32% zvýšená konverzná miera
-3 hod. ušetrený čas na dopyt od klienta
100% kvalitnejšie leady
Bondly nám pomohlo automatizovať a zefektívniť naše interné procesy vo firme. Vďaka odstráneniu manuálnej práce vytváranie orientačných cenových ponúk pre nové dopyty vieme náš čas efektivnejší alokovať na klientov, ktorý reálny majú záujem o naše služby. Vieme sa tak sustredit viac na biznis a samotnú prácu klienta.

Aktuálne používame cenový kalkulátor pre služby Tvorba Loga/Brandu, UX/UI Audit a čoskoro plánujeme spustiť aj pre ostatné naše služby.
Company logo
Jarmila Krajčovičová Sales, the more - UX/UI Studio
Výsledky:
+34% zvýšená konverzná miera
-4 hod. ušetrený čas na dopyt od klienta
100% kvalitnejšie leady
V consulting biznise potrebujete pri cenotvorbe obsiahnuť široké spektrum zákazníckych potrieb. To klasickou tabuľkou s cenotvorbou nevyriešite. Vďaka Bondly sme získali lepší prehľad o našich cenových stratégiách a ich vplyve na naše podnikanie. Efektívne dnes zbierame zákaznícke požiadavky a poskytujeme im obratom rámcovú predstavu o cene ako prví v našom biznise.

Bondly pre nás a pre našich klientov prináša pridanú hodnotu a predovšetkým šetri čas na oboch stranách.
Company logo
Jozef Ondruška Partner, Vision Advisory
Výsledky:
+19% zvýšená konverzná miera
-3 hod. ušetrený čas na dopyt od klienta
100% kvalitnejšie leady
Bondly nám umožnilo navrhnúť a implementovať cenový kalkulátor, vďaka ktorému vieme klientom pripraviť cenovú ponuku automatický presne podľa ich potrieb. S ich flexibilnou a škálovateľnou funkcionalitou sme boli schopní rýchlo reagovať na zmeny trhu a zákazníckych požiadaviek.

Vďaka Bondly sme zaznamenali zlepšenie konverzných pomerov a naši obchodníci sa dnes venujú primárne leadom, ktoré majú reálnu perspektívu k uzavretiu obchodného prípadu.

Company logo
Juraj Lichner CEO, profit365 - online účtovný softvér