FAQ - Často kladené otázky

Ako ďalej po vygenerovanej cenovej ponuke?

Všetko závisí od Vašich biznis procesov. Bondly vám ponúka možnosť ďalej spravovať obchodný prípad/leads priamo v jednoduchej Sales pipeline.

Ak ste nenašli odpoveď na vašu otázku, napíšte nám na info@bondly.sk

Ako zistím, že niekto vyplnil ponuku?

Po vyplnení ponuky/formulára zašleme Vám emailovú notifikáciu o tom kto kedy akú ponuku vygenerovat. Zároveň aj Vášho potenciálneho klienta emailom notifikujeme s výstupom, teda cenovou ponukou.

Môžem Bondly obsluhovať sám alebo potrebuje pomôcť?

Bondly môžete využívať úplne sám, pretože je to jednoduchý ale silný nástroj. Ak však potrebujete pomôcť či už s nastavením Bondly, konfiguráciou kalkulátoru alebo integráciou, naša podpora Vám rada kedykolvek pomôže.

Je Bondly obmedzené na použitie pre jednu firmu?

Áno, licencia Bondly je vždy viazaná na jednu spoločnosť. Pokiaľ máte viac firiem a chceli by ste používať Bondly pre každú z nich, radi Vám pripravíme naozaj výhodnú cenotvorbu na mieru.

Má Bondly nejaké obmedzenia na využívanie alebo počet užívateľov?

Aktuálne pristupujeme ku každému záujemcovi o Bondly individuálne. Ak je pre Vás dôležité nemať obmedzenie na počet užívateľov, vieme to bezproblémov zabezpečiť.

Ako môžem zdieľať cenové kalkulátory a formuláre vytvorené v Bondly?

Formuláre s tvorbou cenových ponúk pre Vašich potenciálnych zákazníkov môžete zdielať individuálne, prostredníctvom linkov napr cez e-mail alebo ich môžete jednoducho integrovať do Vášho webu. Ak máte záujem o hlbšie prepojenie s Vašimi existujúcimi systémami, napr. Ako CRM, dajte nám vedieť na info@bondly.sk Vaše požiadavky a integráciu radi pripravíme.

Viem si Bondly umiestniť na svoj web?

Áno, Bondly môžete publikovať na Vašom existujúcom webe.

Ako dlho bude trvať implementácia?

Všetko záleží od vašich požiadaviek ale po analýze a vyplnení Vašich požiadaviek do pár dní viete Bondly začať plnohodnotne používať.

Aká je bezpečnosť dát?

Bondly je prvotriedne zabezpečené. Pre bezpečnosť požívame bezpečnostné štandardy ako šifrovanie, recaptcha a iné Dáta ukladáme priamo v Google Firebase, ktorý je certifikovaný podľa noriem ochrany súkromia a bezpečnosti ISO 27001, SOC, GDPR a CCPA.

Pre koho je Bondly vhodné? Má to pre mna zmysel?

Bondly je určené pre jednotlivcov – freelancerov, malé začínajúce firmy aj etablované podniky. Bondly dokáže byť tak malá a praktická aplikácia ako aj silné stabilné riešenie pre správu leadov rozbehnutej firmy. Všetko záleži od Vás, počtu kalkulátorov, komplexnosti, ktorú do nich vnesiete a počet potenciálnych zákazníkov, ktorých viete osloviť. Radi vám ukážeme ako viete Bondly využiť čo najlepšie pre váš biznis. Malý či veľký.

Prečo používať Bondly?

Bondly šetrí čas, strávený nad ponukami, pomáha zvýšiť kapacitu vygenerovaných ponúk, a vie sa prispôsobiť presne požiadavkám klienta, no len do miery, do ktorej mu to dovolíte. Práve položky, logika a personalizácia kalkulátoru, ktoré máte pod kontrolou, určujú čo a ako klient môže naceniť. Vždy tak aby bol váš biznis rentabilný, no aby ste zároveň získali konkurenčnú výhodu – v počte oslovených zákazníkov, presnosti, flexibilite a rýchlosti dodania ponúk. To všetko s minimálnymi nákladmi navyše, vždy bezchybne. Navyše všetky kontakty na potenciálnych zákazníkov nájdete priamo v Bondly a môže tak hneď začať nový obchodný prípad.

Ako Bondly funguje?

Bondly je jednoduchá no silná webová aplikácia. Funguje na počítačoch, tabletoch aj mobiloch, vždy cez webový prehliadač. Vytvoríme vašej firme prístup a prevedieme vás základnými funkciami. Ak nebudete vedieť ako vytvoriť prvý kalkulátor cenových ponúk, pomôžeme vám s tým. Rovnako ako s možnosťou umiestniť kalkulátor na váš web, ak chcete aby bol verejne prístupný. Následne už len distribuujete link svojim potenciálnym klientom cez Vaše obchodné a marketingové kanály ako email, sociálne siete, či ho uvádzate ako súčasť prezentácii klientom. A ponuky vyhodnocujete priamo v nástroji Bondly, hned potom ako si ich klient vytvorí.

Akú cenu má nástroj Bondly? Môžem si ho ja a moja firma dovoliť?

Určite áno. Bondly je pre všetkých záleží len od vašej firmy akú funkcionalitu potrebuje, vrátane počtu prístup alebo integrácii. Bondly je aktuálne v rannej fáze produktu – to znamená viac funkcii, vývoj na mieru ale ale lepšia cena výmenou za spätnú väzbu, ktorú si nesmierne vážime. Máte záujem? Napíšte nám na info@bondly.sk

Ak ste nenašli odpoveď na vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať na info@bondly.sk